środa, 18 marca 2015

Urodzinowo // Birthday

Witajcie!
Hello!

W zeszłym tygodniu obchodziłam urodziny. I pierwszy raz od dobrych lat miałam tort ze świeczkami i cieszyłam się z niego jak dziecko. Oczywiście, musiałam to upamiętnić, bo nie byłabym sobą. Idealnie podpasowała mi kolekcja Pebbles - Birthday Wishes. 

It was my birthday last week and I got a birthday cake. It made me so happy that I had to memorialize this day. I used Pebbles - Birthday Wishes collection which suits the occasion perfectly. 


Jak widzicie, tym razem nie zrobiłam LO, tylko postawiłam na harmonijkę, którą można postawić na półce lub biurku. Robi się ją banalnie prosto - ja odcięłam kawałek papieru scrapowego o szerokości 10cm i zbigowałam na 3 równe części. 

I made a little harmonica which you can put on shelf or desk. It is really easy to make - I just cut out a piece of scrapbook paper 10cm width and divided it into 3 equal parts.  


Do każdej części dokleiłam jeszcze trochę mniejsze kwadraty, żeby było kolorowo i wesoło. Lubię kolekcje w takiej kolorystyce, od razu poprawiają mi humor. 

I added smaller squares to each part, to make it funnier and full of colors. I love colourful collections they cheer me up.


Miałam przygotowane jeszcze trochę dodatków, ale naklejki Pebbles tak bardzo mi się spodobały, że ostatecznie tylko ich użyłam. 

I prepared more embellishments to use but I like Pebbles stickers so much that I used just them.


Jak widzicie, naklejki są tak różnorodne, że wystarczą tylko one (no i papiery), żeby na pracy naprawdę sporo się działo. 

As you can see stickers are so diverse that I can use only them and there is still a lot going on. 

Materiały // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Birthday-Wishes-naklejki/2050http://www.kolorowyjarmark.pl/userdata/gfx/74580f0779a92ebc965d76e0589639dc.jpghttp://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Pebbles-Birthday-Wishes-Hip-Hip-Hooray/1991

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Pebbles-Birthday-Wishes-Surprise/1997


Miłego dnia :)
Have a nice day :)

1 komentarz:

  1. Kochana,zyczę Ci wszystkiego co najlepsze,z okazji urodzin! A w szczególności ogromnego tortu ze świeczkami co rok:) Wspaniały,praktyczny parawanik !Uściski.

    OdpowiedzUsuń