środa, 14 października 2015

Kiciorkowy album // Album about Kicior

Hej!
Hello!

Zakochałam się padach American Crafts, które niedawno trafiły na nasze półki. Jednym z moich faworytów jest najnowsza kolekcja Amy Tangerine - Finders Keepers - w żywych kolorach i z boskimi wzorami. Wykorzystałam ją do zrobienia albumiku z moim kotem w roli głównej. Za bazę posłużyły mi kraftowe tagi połączone taśmą washi, a w roli dodatków wystąpiły naklejki MAMBI i Crate Paper. Nic więcej nie było trzeba dodawać. 

I totally fell in love with American Crafts paper pads which recently appeared on our shelves. One of my favourite is Finders Keepers by Amy Tangerine - in bold colours with amazing patterns. I used it to make a mini album dedicated to my cat. I used kraft tags linked with washi tape as a base. I also added a few MAMBI and Crate Paper stickers and that is pretty much all I have used. 


Co myślicie? Mnie bardzo podoba się zestawienie tej kolekcji z papierem kraft i jestem naprawdę zadowolona z finalnego efektu.
What do you think about my project? I really like how this collection looks with kraft paper and I am very satisfied with the final effect. 

Materiały // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Chalk-Hey-You/4111http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Julie-Nutting-Kraft-Tag-6%2C25cm-x-11cm/2209http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-15x15-Amy-Tangerine-Finders-Keepers/4299

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-6-x-12-Stickers-zestaw-naklejek/1429http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Laugh%2C-Bliss-Life/4110

Miłego dnia!
Have a nice day!
 

2 komentarze: