piątek, 5 lutego 2016

W kolorze / In color

Witajcie :)
Hello :) 

Dzisiaj królują u mnie wesołe kolory. Co prawda dopiero luty ale już tęsknimy za wiosną i ciepłymi dniami. Dlatego za sprawą cudownych papierów z kolekcji "Jak we śnie" wnoszę odrobinkę słodkości i wielkanocnego - wiosennego klimatu.

Zrobiłam dwie karteczki, a każdą w innym kształcie. Jedna jest z wielkanocnymi ślicznymi wykrojnikami a druga po prostu na każdą okazję. 


Today's post is dominated by bright and cheerful colors.  Many of us already miss spring and warm days. Therefore, due to the miraculous papers from "Jak we śnie " collectionn, I bring a little sweetness and spring Easter climate.
I made two cards each on a different form. One of them is filled with lovely Easter die-cuts and the other would be perfect for any other occasion.

Druga kartka :) 
The second card :)


Życzę Wam miłego dnia i do zobaczenia wkrótce:)  

Have a nice day and see you soon :)  


I used:


http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-CraftYou-Design-jajko-2/3106http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Jak-we-snie-bloczek-papierow-30x30-cm-/4894http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kosteczki-dystansowe-3d-940szt/4319
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-CraftYou-Design-jajko-4/3108http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Festive-Collection-Pine-Bough/4294


2 komentarze: