niedziela, 15 lutego 2015

Lollipops :)

Witajcie :)
Hello :)

W ramach dzisiejszej inspiracji przygotowałam LO na papierach "Free Spirit" Primy. Bardzo podobają mi się jej delikatne kolory i wzory. 
For today's inspiration I prepared layout made on Prima's "Free spirit" papers. I really love these delicate colours and patterns. 

Jak może wiecie, przeważnie wolę żywsze kolory, więc nie mogłam oprzeć się pokusie, żeby ich nie dodać. Pomogły mi w tym produkty Kesi'art - maska strzałki i mgiełka "Neon Pink" wymieszana z gel medium, a później naniesiona przez maskę. Jak widzicie, kolor jest neonowy nie tylko z nazwy ;)Pochlapałam też trochę mgiełką "Pastel Purple" także od Kesi'art.

But maybe you know, that I prefer brighter colours, so I can't resist and I add some. I used Kesi'art's products for it - arrow stencil and Neon Pink mist mixed with gel medium. As you can see, it's really a neon colour. I also used Pastel Purple mist for some splashes.


Zatęskniło mi się za taśmami washi, a że powyższa idealnie pasuje kolorystycznie to nie omieszkałam jej użyć. Wykorzystałam też naklejki oraz rubb-onsy Heidi Swapp i korkowe elementy American Crafts. Podoba mi się, jak współgrają z kolekcją Primy.

I haven't used washi tape in a long time, so I used it this time. I also used Heidi Swapp's stickers and rubb-ons and American Crafts stickers. I really like how they go with Prima's collection.Kolejna z nowości, które ukazały się niedawno w naszym sklepie są alfabety Kesi'art. Mnie od razu przypadły one do gustu. Wykorzystałam tu 2 rodzaje, bo jeszcze trochę brakowało mi intensywnych kolorów, a ten "prostokątny" alfabet wpasował mi się w sam raz.

I love Kesi'art alphabets. I used here 2 kinds of it, because I still think, that a little of bright colour is missed.


Brakowało mi jeszcze jakiegoś elementu, więc użyłam stempelka "#sohappy" Heidi Swapp. Jest bardzo prawdziwy, bo słodycze zawsze poprawiają mi humor.

At the finish I used Heidi Swapp's stamp - #sohappy. It's so true, because sweets always cheer me up. 
 

Wykorzystane materiały/Materials:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-15x15-Free-Spirit/418http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kesiart-mgielka-32-Pastel-Purple/2517http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kesiart-mgielka-28-Neon-Pink/2521

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Shimelle-korkowe-/1906http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Medium-zelowe-100ml/507http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Maska-Kesiart-arrows/2506


http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Rubonsy-Mixed-Company/977http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-stempli-Hello-Today-Mini-Stamp-Inspire/1902http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Hello-Today-Circle-Stickers-Hello/1911
   http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tasma-dekoracyjna-papierowa-washi-dmuchawce-15-mm-x-10-m/1514http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-alfabet-yellow/2112

Miłego dnia :)
Have a nice day :)

2 komentarze:

  1. Rewelacyjna praca, energetyczna, kolorowa, radosna - tego mi trzeba! Połączyłaś tyle kolekcji w super zgraną całość, jak dla mnie jest efekt opadającej szczęki. ;)) A fotka jak zwykle inna i faajna, wczoraj jadłam colowego czupaka. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachwycają mnie te neonowe kolory.Mają moc!Od razu zgadłam czyja to praca:))

    OdpowiedzUsuń