środa, 12 sierpnia 2015

Picture this

Witajcie!
Hello!

Lubię się od czasu do czasu "wyłączyć" i po prostu tworzyć - tu chlapnąć, tam popsikać. Tak właśnie powstał mój najnowszy blejtramik.

Sometimes I need to just sit and create without thinking. And that's how I made this canvas.

   
Do jego stworzenia wykorzystałam kolekcję Amy Tangerine - Rise & Shine. Jest idealna na lato - pełna pozytywnych kolorów. 

I used Amy Tangerine's Rise & Shine collection. It's perfect for summer - full of positive colours. Blejtram popsikałam mgiełką Primy - Color Bloom - Sunshine. Jeśli Wam się podoba, to zarówno ona jak i kilka innych kolorów Primowych mgiełek, znajduje się akurat w promocji.

I covered the background with Prima's Color Bloom - Sunshine. If you like it, this one and some other colours are on the sale right now. 

Wymieszałam też pastę brokatową z mgiełką Lindy's Stamp Gang i nałożyłam przez maskę Studio Calico. Pierwszy raz miałam do czynienia z mgiełkami Lindy's i muszę przyznać, że przypadły mi do gustu. Jedynym minusem jest dla mnie to, że trzeba je samodzielnie rozrobić, ale kolory są tak śliczne, że całkowicie to rekompensują :D

I also mixed shimmer paster with Lindy's Stamp Gang mist and applied it through Studio Calico's stencil. I've used Lindy's mist for the first time and I have to admit that I really like it. The only disadvantage for me is that I have to add water to it by myself, but colours are so pretty, that they compesate it.


 Oczywiście nie mogło zabraknąć różnych dodatków, jak badziki od Scrapberry's i drewniane naklejki We R Memory Keepers.

Of course, canvas cannot exist without embellishments, eg. pins from Scrapberry's and wooden stickers by We R Memory Keepers.
 

Postemplowałam trochę rolowanym stemplem, dorzuciłam bardzo ciekawie wyglądający kapsel od Scrapberry's a na sam koniec pochlapałam mgiełkami od Heidi Swapp. I blejtram gotowy. 

I also stamped a little with roller stamp, added a really interesting cap from Scrapberry's. And for the end I splashed with Heidi Swapp's mists.

Materiały // Supplies:

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Lindys-Stamp-Gang-Starburst-Azure-Sea-Asters/4051http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Color-Bloom-Pastels-Sunshine/1196
www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Strawberry-Fields-Memory-Pockets-Labels/976http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Patina/4060http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Citron/1973
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-drewniane-Clearly-Bold/2452http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-elementow-dekoracyjnych-Everyday/2990http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-samoprzylepnych-kapsli-This-Summer/3188
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Narzedzie-do-stemplowania-Dear-Lizzy-Lucky-Charm-Roller-Stamp/4164http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-masek-Brighton-Pier-Hueys-Masks/2054

Miłego dnia!
Have a nice day!

2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie komponują się te dwa aparaty! Całość genialna ,no i ta pasta brokatowa,którą już kocham.Kupuję różne kolory i też będę szaleć.Uściski.

    OdpowiedzUsuń