środa, 26 sierpnia 2015

Przepiśnik

Witam,
 Hello,

 Nie wiem jak Was, ale mnie wzięło na kulinaria. Wiele z nas dostaje przepisy od znajomych i kolekcjonuje je na osobnych kartkach... ja postanowiłam je posortować i umieścić w nowym Przepiśniku.

I don't know about you, but my time has been filled by cooking. Many of us get recipes from friends and collect them on separate sheets of paper... I decided to sort them and put in new cook book - Przepiśnik.


 Wykorzystałam kolekcję Primy - Butterfly - na okładce oraz świetnie pasującą do niej kolekcję papierów La Blanche - Dreamgarden - w środku.

I used Prima collection - Butterfly - on the front and back cover and well suited for them La Blanche collection - Dreamgarden - inside.Aniołek jest przeuroczy, nie umiałam mu się oprzeć :-)

Angel is lovely, I could not resist it charm :-)Miłego dnia!
Have a nice day!

Ajgacia

Materiały // Supplies:


http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Butterfly-Madame-Mariposa/2830   http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Butterfly-Wood-Hollow/2825    http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Butterfly-Vintage-Collage/3319

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-3D-Coffee-Break/2187   http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tekturowe-dodatki-Bella-Rouge/3264 

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Dreamgarden-5/3337   

2 komentarze: