wtorek, 13 stycznia 2015

Layout "Happy moments"

Witajcie!
Hi!

W ramach dzisiejszej inspiracji przygotowałam layout w 100% w moim stylu. Jest więc prosto, kolorowo i z mnóstwem warstw. Praktycznie cała praca jest przygotowana z kolekcji "Open Road" Crate Paper. 

For today inspiration I prepared LO that is 100% my style. So it's simple, colorful and layered. Almost whole page is made with "Open Road" by Crate Paper. 


Zawsze mam jakiś ulubiony element w każdym LO (poza zdjęciem oczywiście :D). Tym razem jest to ta śliczna różyczka. Pochodzi z arkusza przestrzennych naklejek, które uwielbiam. Takie gotowce niesamowicie ułatwiają i usprawniają pracę. A że ja jestem w wiecznym niedoczasie i z umiejętnościami manualnymi na poziomie podstawówki, to bardzo sobie takie rzeczy cenię ;)

I always have favourite element in my LO. This time is this cute rose. It comes from 3D stickers, which I totally love. They fascilitate creating so much!
Powyżej widzicie też rub-onsy z kolekcji "Notes & Things" także Crate Paper. Śliczny ten napis, czyż nie? 


Above you can also see "Notes & Things" Rub-ons by Crate Paper. This title is cute, isn't it?Ale wracając do kolekcji "Open Road" jest tam jeszcze więcej gotowców. Jest zestaw banerków i to poprzeszywanych. Bardzo lubię przeszycia, ale nie mam w domu maszyny, a ręczne szycie trwa o wiele za długo, jak dla mnie, więc tym bardziej jestem zadowolona z tych elementów. 

In "Open Road" you can also find really pretty banners set. I love that elements are stitched!Znalazł się tutaj też jeden z napisów, które od kilku tygodni niezmiennie u mnie królują. Mianowicie wykrojnik Life firmy Kesi'Art.  Wytuszowałam go tuszem Primy. Chalk Edgery fajnie nadają się do tuszowania prosto z gąbeczki.

I also used my favourite kind of die-cuts - words by Kesi'Art - this time I used life. I used on it Prima's Chalk Edger.No i oczywiście nie byłabym też sobą, gdybym chociaż trochę nie pochlapała. Tym razem miętową mgiełką 13 Arts

Of course I must use some mist to splash. Today that was mint mist by 13 Arts

I to by było na tyle:)
And this is all for today :)

Buziaki ;)
Have a nice day :)
Materiały/Materials:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Open-Road-Drive-In/1980http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Open-Road-Peach-Springs/1981http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Open-Road-Pit-Stop/1982
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Open-Road-Standouts/1923http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Open-Road-Stitched-Borders/2009http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Open-Road-Big-Sky-/1983


http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Mist-Pastel-Mgielka-pastelowa-mieta/499http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-metaliks-Life/2138http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Notes-Things-zestaw-Rub-Ons/2047
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tusz-Chalk-Edger-Coltsfoot-Petals/358


1 komentarz: