środa, 23 września 2015

Explore

Hej!
Hello!

Tutaj znowu Mru :) Wyjątkowo spotykamy się drugi raz pod rząd. Na dzisiejszy post też przygotowałam dla Was LO, ale tym razem wykorzystałam starszą kolekcję. Nie wiem, czy też tak macie, ale u mnie za każdym razem, jak przyjdą do mnie nowości, to te starsze przydasie idą w kąt. Więc postanowiłam zacząć je wykorzystywać. 
 It's Mru again. Fro today I also prepared LO, but this time I used one of previous collection. I don't know how about you, but when I get a new goodies, I use just them. So I decided to change that.

Tym razem w ruch poszły papiery z kolekcji "Notes&Things" Crate Paper.
This time, I used papers from Crate Paper "Notes&Things" collection.


Jak widzicie dodatków nie jest zbyt wiele, bo papier bazowy był dla mnie wystarczająco ozdobny. Dodałam więc kapsel od Scrapberry's i naklejki Heidi Swapp. 
As you can see, I didn't use many embellishment, because for me base paper was enough. I added Scrapberry's cap and Heidi Swapp stickers.


Użyłam też banerka z kolekcji "Open Road" Crate Paper.
I also used banner from Crate Paper "Open Road" collection.


A także taga z zestawu naklejek, także z kolekcji Open Road i chorągiewki z zestawu naklejek "Oh Darling" Crate Paper, bo prawa połowa pracy wydała mi się zbyt pusta. 
And a tag from stickers set from this collection and a banner sticker from Oh Darling collection, because right half of the project was a little empty.


LO jest proste, ale efektowne, a takie prace lubię najbardziej :)
LO is simple, but it's looking good :)

Materiały // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-Inbox/2040http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-Reminder/2007http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-Signed/2039
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-6-x-12-Stickers-zestaw-naklejek/1429http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Open-Road-Stitched-Borders/2009http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Notes-Things-With-Love/2001
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Open-Road-Standouts/1923http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Hello-Today-Circle-Stickers-Hello/1911http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Hello-Today-Circle-Stickers-U-Rock/1909

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-samoprzylepnych-kapsli-This-Summer/3188


Miłego dnia!
Have a nice day!

 

3 komentarze:

  1. Dodatki są zjawiskowe,aż mi się oczy do nich zaświeciły! Praca przeurocza!

    OdpowiedzUsuń
  2. WOW, ALE FAJNE DZIEŁO, SUPER EFEKT.

    OdpowiedzUsuń