środa, 30 marca 2016

Czas pożegnań... // The Best Of Fumiko

Kochani,

Dzisiaj przyszedł czas na moje pożegnanie wspaniałej ekipy sklepu Kolorowy Jarmark, cudownych dziewczyn z DT oraz wspaniałego szefostwa.Ten długi czas jaki spędziłam z Wami wszystkimi jest dla mnie wspaniałym przeżyciem, pełnym cudownych inspirujących chwil, pobudzających mnie do działania i tworzenia różnych inspiracji. Z łezką w oku opuszczam to cudowne miejsce. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam być częścią tak wyrozumiałego, bezkonfliktowego zespołu, pełnego radości, ciepła oraz wsparcia. Dziewczyny jesteście kochane :) Dziękuję również naszym czytelnikom bloga za piękne komentarze, które zawsze inspirowały i inspirują do dalszego tworzenia. Do zobaczenia na moim blogu. Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich serdecznie.
Agnieszka (FUMIKO).

***

Kochana Fumiko

nie ukrywamy, że to ciężko nam pisać tego posta. Zostałaś wybrana do naszego DT jako pierwsza i była to jedna z naszych najlepszych decyzji :)
Dziękujemy Ci serdecznie za ten czas, który nam poświęciłaś, za Twoje inspirujące prace i tutoriale. Cudownie jest obserwować jak rozwinęłaś się twórczo przez te półtora roku :)
Z całego serca życzymy Ci nieustającej weny twórczej i wielu nowych cudownych scrapowych prac :)

Zapraszamy do obserwowania bloga Fumiko:

http://fumi-designs.blogspot.com

A teraz czas na The Best Of The Best, czyli zdjęcia naszych ulubionych prac stworzonych przez Fumiko :) Zapraszamy do oglądania!


5 komentarzy:

  1. Piękne prace. I ja się cieszę, że poznałam Fumiko :) Najbardziej lubię jej albumy <3 A ta laleczka już zawsze będzie mi się kojarzyła z Agnieszką :) Pomyślności Fumiko! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne prace !! Pozdrawiam !!

    OdpowiedzUsuń