środa, 16 marca 2016

Tort urodzinowy // Birthday cake

Witajcie!
Hello!

W zeszłym tygodniu obchodziłam urodziny. Nie mogłam nie uwiecznić takiej okazji. A jeśli robimy urodzinową pracę, to po jaką kolekcję sięgamy? Oczywiście, że Pebbles "Birthday Wishes".
I was celebrating my 26th birthday last week, so I must make a scrapbook page. And if we make birthday page, what collection should we use? Of course, Pebbles "Birthday Wishes".


Dorzucamy też mnóstwo naklejek - zarówno z kolekcji Pebbles, jak i garstkę innych - m.in. cyferki Sticko, żeby było wiadomo, które to urodziny.
Of course, I used a lots of stickers - especially Pebbles, but also Sticko's numbers, to note which birthday I had.


Nie mogłam się też oprzeć uroczym banerkom z zestawu stempli Papermanii. Odbiłam je kolorowym tuszem Memento, a środki pokolorowałam kredkami. 
I couldn't resist sweet banners from Papermania. I stamped it using Memento ink and coloured them with coloured pencils.


Dla kontrastu dodałam napisy powycinane z jednego z papierów i pochlapałam pracę na czarno.
For contrast I added black splashes and titles. 


Materiały // Supplies:
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tusz-Memento-Dew-Drop-Dye-Ink-Teal-Zeal/5144http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Arkusz-100-naklejek-z-brokatem-kolorowe-cyferki/5116http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Stempelki-Papermania-kotki-7.5-x-14-cm/5140

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Pebbles-Birthday-Wishes-Party-Day/1992http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Pebbles-Birthday-Wishes-Sprinkles/1996http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Pebbles-Birthday-Wishes-Surprise/1997http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Pebbles-Birthday-Wishes-Hip-Hip-Hooray/1991http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Birthday-Wishes-naklejki/2050http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Dear-Lizzy-Serendipity-Accents-Phrases-WGold-Foil/4163


Miłego dnia!
Have a nice day!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz