piątek, 4 marca 2016

Nowa zabawka // New toy

Witajcie!
Hello!

Nowe kocie kolekcje Scrapberry's totalnie zawładnęły moim sercem. Dziecięcą już pocięłam, więc przyszedł czas na multikolorową kolekcję "Basik's New Adventure". 
I totally love new cats collection from Scrapberry's. I've already used the childish one, so now it's time for colourful "Basik's New Adventure".


W kolekcjach Scrapberry's lubię to, że zawsze jest kilka arkuszy z elementami do wycinania. To bardzo ułatwia scrapowanie. 
Użyłam cieniutkich taśm, które fajnie sprawdzają się jako dodatkowe warstwy. 

I really like that Scrapberry's has a couple papers with things to cut. It really eases scrapbook process. 
 I used a thin washi tapes, that are great for layering.
 

Nie mogło u mnie zabraknąć naklejek, szczególnie, że mamy całe multum nowości - m.in. ten przeuroczy alfabet z Jillibean Soup. Nie mówiąc już o naklejkach Sticko, które idealnie sprawdzą się też w plannerach. 
Of course, I just must add stickers, especially we have a lots of new ones - eg. these cute alphas from Jillibean Soup. And have you seen stickers from Sticko? They're perfect for planners.


Kolejną rzeczą, która mnie zauroczyła był zestaw kocich stempelków - te kocie łapki zostaną chyba moim ulubionym stemplem. 
Tło pochlapałam zwykłym czarnym tuszem kreślarskim i żółtą mgiełką od Heidi Swapp - uwielbiam ten odcień, jest taki soczysty.
I also love new cat's stamps set - these kitten paws will be my favourite stamp ever. 
I splashed background with black ink and yellow Heidi Swapp's spray - this shade is so rich. 

Materiały // Supplies:

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-30x30-Scrapberrys-Basiks-New-Adventure/5024
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Arkusz-15-naklejek-kapsle/5098http://www.kolorowyjarmark.pl/userdata/gfx/965ddc133ba2228d6777fa364840740e.jpghttp://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Butter/4056
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Riley-Cardstock-Stickers-/4315http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Stempelki-Papermania-kotki-7.5-x-14-cm/5140http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-korkowych-naklejek-dni-tygodnia-EveryDay-3/2974

Pamiętacie o naszym DT Callu i przedsprzedaży
Do you remember about our DT Call and presale?

Miłego dnia!
Have a nice day!

 

3 komentarze:

 1. Ale kolory!!! Bardzo,ale to bardzo pasują do Twojego kociaka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak, żywiołowe jak on :D dziękuję :*

   Usuń
 2. fantastyczny, wspaniały opis produktu, pełen profesjonalizm, super

  OdpowiedzUsuń