poniedziałek, 6 czerwca 2016

Carpe diem

Witajcie!
Hello!

Mam mnóstwo kolekcji, które naprawdę uwielbiam, ale niewiele z nich jest takich, których mogłabym używać ciągle i do wszystkiego. Ale ostatnio na taką trafiłam! Jest to "Carpe Diem" Simple Stories. Jest idealna do PL, LO, kartek, notesów i w ogóle wszystkiego! Zrobiłam z niej już kilka rozkładówek (które będziecie mogli zobaczyć na pokazie na zlocie w Warszawie), a do dzisiejszego posta powstało LO:
I love a lots of collections, but there are just a few of them that I want to use everywhere and everytime. But recently I've got that! It's Simple Stories "Carpe Diem". It's perfect for PL, LO, cards, notebooks and everything. I used it to couple of my spreads (which you can see in Warsaw), and for today's post I made a LO:


Zaczęłam od tła - popsikałam niebieską mgiełką przez maskę, a oprócz tego popsikałam też trochę żółtą mgiełką. 
I started with background - I sprayed blue mist through the stencil and also sprayed a little bit of yellow. 


Oprócz cudnych papierów użyłam też sporo naklejek, głównie "Carpe Diem", ale znalazły się też z kolekcji "I Am" i od Belli Blvd.
Besided gorgoues papers I used a lots of stickers - mostly "Carpe Diem", but also from "I Am" collection and from Bella Blvd. 


Papiery "Carpe Diem" mają też sporo fajnych elementów do powycinania. 
"Carpe Diem" papers have a lots of fun elements to cut. 


Materiały // Supplies:

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Arkusz-naklejek-Simple-Stories-30x30-cm-I-Am/5913http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Arkusz-naklejek-Simple-Stories-30x30-cm-Carpe-Diem/5909http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-24-dwustronnych-papierow-Simple-Stories-Carpe-Diem/5879
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Color-Chaos-Trinkets-Stickers-/5624http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-masek-Brighton-Pier-Hueys-Masks/2054http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Ocean/4059http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Mgielka-Heidi-Swapp-Color-Shine-Butter/4056

Miłego dnia!
Have a nice day!

 

1 komentarz:

  1. świetna energetyzująca i hipnotyzująca praca :)

    OdpowiedzUsuń