piątek, 17 czerwca 2016

Nowe kolekcje Scrapberry'sWitajcie Kochani! 
W dzisiejszym poście chciałabym zaprezentować Wam trzy nowe kolekcje firmy Scrapberry's, które od niedawna dostępne są na naszych sklepowych półkach. 

Mowa tu o:
- kolekcji ślubnej --> Happily Ever After
- kolekcji idealnej do layoutów i Project Life --> It's A Wonderful Life
- kolekcji, która sprawdzi się do prac dziecięcych i nie tylko --> Forest Friends

Pierwsza praca to tag stworzony z papierów z kolekcji Happily Ever After. 
Wykorzystane papiery: Together Forever, Married Bliss, Wedding Day oraz The Happiest DayKolejne dwie kartki powstały z kolekcji It's A Wonderful Life. Wykorzystane papiery: cały zestaw składający się z 6 arkuszy.

Papiery Personal Paradise oraz Live For Today świetnie zgrają się z innymi kolekcjami. Zawierają napisy i inspirujące cytaty, które idealnie sprawdzą się np. przy okazji tworzenia rozkładówki Project Life.

Wszystkie kartki stworzyła nasza projektantka Mru :)


Ostatnia praca to albumik z pozytywnymi cytatami zrobiony z baz do tagów. W tej pracy wykorzystałam bardzo optymistyczną kolekcję Forest Friends. Kolekcja ta jest niezwykle prosta w użyciu. Składa się z 13 papierów w tym dwóch z elementami do wycięcia. Świetnie sprawdzi się np. w albumach/notesach. Koniecznie zwróćcie uwagę na papier Decoration. Możecie powycinać z niego elementy i użyć ich do dekoracji prac, a także Waszych rozkładówek Project Life :)
Mam nadzieję, że prace przypadły Wam do gustu. Na naszym blogu z pewnością pojawi się więcej prac z wykorzystaniem nowe kolekcji Scrapberry's. Tymczasem wszystkie papiery dostępne są <<tutaj>>.
Która z tych trzech kolekcji podoba Wam się najbardziej?


Udanego weekendu Kochani! :)
Joanna Nowicka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz