sobota, 27 grudnia 2014

Bajkowe tagi

Witajcie! Tuż po świętach chciałabym Wam zaproponować zrobienie tagów. Wiadomo, że to wspaniała zabawa. W zamyśle, miały to być tagi z postanowieniami noworocznymi. Jednak gdy wzięłam do ręki przepiękne papiery Scrapberry's z kolekcji "Fairy Tale" plan zmienił się natychmiast.
Zapraszam Was więc do krainy baśni :)

Do tagów potrzebne nam będą tekturki, możemy je wyciąć sami bądź za pomocą wykrojników. Tagi obkleiłam Papierami Floral Potion oraz Forest Fairy. Brzegi wytuszowałam miedzianym tuszem i delikatnie postrzępiłam.


W tej kolekcji znajdziemy papiery, z których można wycinać rewelacyjne elementy roślinne i baśniowe. Każdy z elementów wycinamy i tuszujemy niedoskonałości ;)


Następnie przygotowałam sobie dodatkowe elementy: ozdobne listki i serwetkę ażurową pokryłam delikatnie klejem i posypałam Velvet puder od Kesi'art. Do tej pory nie miałam pomysłu na jego wykorzystanie, ale zobaczcie jaki pięknu aksamitny efekt powstaje po posypaniu wycinanek.


Wszystkie elementy przyklejam na kosteczkach, tam gdzie są one delikatne i cienkie, przycinam kosteczki do odpowiedniej wielkości. Dzięki nim nasz tag nabierze przestrzennego kształtu.


Napisy wytuszowałam Chalkami Primy, dzięki nim można stworzyć świetne cieniowania,następnie pokryłam je Crackle Accent.Jeśli po wyschnięciu nałożycie kropelkę mgiełki lub wytuszujecie, spękania będą bardziej widoczne i efektowne.


Aby podkreślić niektóre elementy nałożyłam na nie gruby brokat Glass Glitter.


A oto efekt końcowy :)Chyba zakochałam się w tym aksamitnym pudrze,zobaczcie jaki cudowny efekt. Chciałoby się odrazu dotknąć :)

Użyte produkty:


http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Fairy-Tale-Floral-Potion-/2313http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Fairy-Tale-Forest-Fairy/2308
  http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Fairy-Tale-Dreams/2309http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Fairy-Tale-Enchanted-Forest/2312 
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Listki/1350http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Koronka-II/1349
 Pozdrawiam serdecznie Basia

3 komentarze: