sobota, 20 grudnia 2014

Produkt Miesiąca - Distress Crackle Paint

Witajcie!

Od dzisiaj, raz w miesiącu, będziemy publikowały posta, w którym każda z naszych projektantek, pokaże Wam jak wykorzystuje jakiś konkretny produkt. Będzie on też do kupienia w specjalnej cenie.
W tym celu został utworzony specjalny dział w sklepie: PRODUKT MIESIĄCA

Dzisiaj chciałybyśmy Wam przybliżyć  
farby DISTRESS CRACKLE PAINT. W naszym sklepie są dostępne aż 24 kolory. Do końca stycznia możecie je kupić w promocyjnej cenie 12,50 zł/szt.
Ich użycie jest mega proste - wystarczy, że pokryjecie nimi wybraną powierzchnię, a one po upływie kilkunastu minut zaczną pękać. A jak fajnie wyglądają!
Zobaczcie, jak nasze DT je wykorzystało:

FUMIKO

Tag pokryłam bardzo wygodną w użyciu Farbą i jestem nią mile zaskoczona, ponieważ po wyschnięciu tworzy bardzo ciekawy efekt spękań. Do tego ma bardzo ładny stonowany niebieski kolor, który dodatkowo rozjaśniłam - przetarłam srebrną Inką Gold.
 Użyte produkty:

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Distress-Crackle-Paint-Faded-Jeans/825
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Narzedzie-do-tuszowania-Latarnia-Morska/689http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Brokatowa-Akrylowa-Onyx/1222http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Paint-silver-glitter/517

KALINA

Zarówno na bombkę jak i gwiazdki nałożyłam gesso jako bazę, po wysuszeniu nakładałam crackle paint różnej grubości. Dzięki temu można zobaczyć delikatne i maleńkie spękania w miejscach gdzie farba nakładana była cienko i piękne grube pęknięcia w miejscach gdzie było jej dużo. Dodatkowo aby podkreślić efekt całość wytuszowałam miedzianym tuszem pigmentowym. 


 Użyte produkty:

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Distress-Crackle-Paint-Aged-Mahogany-/832

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/HoHoHolmes-badziki/1547http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Glass-Glitter-Sterling/2202http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Gesso-biale-120ml/506


AJGACIA

Pierwszy raz używałam farby pękającej, dlatego też użyłam ją w kilku miejscach w różnych zestawieniach - na małych i dużych powierzchniach.
Na początek tło - papier pomalowałam białym tuszem - choć mogła to być również biała farba, następnie nałożyłam farbę Distress Cracle. Przez delikatne spęknięcia widać białe tło, a w połączeniu z brązowa otoczką w koło, dodaje klimatu "staroci". Następnie dodałam tekturowy napis LOVE i zastosowałam podobna metodę - tym razem pod farbą cracle umieściłam metaliczną farbę MS - Copper.
I na koniec - gałązka, która umiesciłam na górze. Naniosłam grubą ilość farby, by stworzyć wrażenie bardziej realne. Farba nadała chropowatą strukturę,a kolor idealnie imituje kolor gałęzi, pęknięcia są minimalne.


Użyte produkty:

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Distress-Crackle-Paint-Walnut-Stain/811


http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Glass-Glitter-Pearl/2201http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tagi-i-bileciki-Cartographer/458http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Me-My-Big-Ideas-Karty-Pokcet-Pages-Themed-Cards-Today/1044
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Metaliczna-Akrylowa-Copper/1276http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Metaliczna-Akrylowa-Zloto/1254http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tusz-akrylowy-SPLASH-bialy/509

MRU

Tag wycięty z kartonu Scrapberry's pokryłam pastą strukturalną. Po wyschnięciu nałożyłam Distress Crackle Paint, który ślicznie popękał.


Użyte produkty:

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Distress-Crackle-Paint-Mustard-Seed/821
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Mint/2380http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Walentynki-Stemple-Gumowe/2214http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Pierwszy-snieg-bloczek-12-papierow/911
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Farba-Akrylowa-Brokatowa-Czerwien-/1218http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/prezenty-z-tekturki-13-szt./1544http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Pasta-modelujaca-120ml/505

 
Jak widzicie, farbki są bardzo uniwersalne i nadają się do każdej pracy.

Miłego weekendu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz