środa, 13 maja 2015

Pozytywny notes // Positive notebook

Witajcie!
Hello!

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać notes. Od kiedy kupiłam bindownicę, to zdecydowanie moja ulubiona forma. W końcu mogę mieć dokładnie takie notesy, jakie chcę.

Today I want to show you my notebook. Since I bought my binding machine it's my favourite form.


Do stworzenia go użyłam papierów z kolekcji "Oh Darling" Crate Paper. Są mega pozytywne i radosne. Dzięki nim mam uśmiech na twarzy, ilekroć zerknę na ten notes. 

To create it I used papers from Crate Paper "Oh Darling" collection. They're so positive and cheerful. And thanks to them, I smile everytime I look at my notebook :)


Tył jest bardzo prosty użyłam tu tylko 2 naklejek. Za to z przodu poszalałam trochę bardziej. Wytuszowałam Chalk Edgerem Primy cegły z maski Scrapberry's, dorzuciłam naklejki Crate Paper i naklejkę MAMBI z motywującym cytatem, a także strzałki od Scrapberry's.

The back is very simple, I used only 2 stickers to embellished it. Although at the front I added more. I used Prima's Chalk Edger to dye bricks from Scrapberry's stencil, used some Crate Paper's stickers and also MAMBI sticker with a motivating quote. And also Scrapberry's arrows.


W środku przyczepiłam małą kopertę z zestawu naklejek i kopert Webster's Pages - będzie w sam raz na jakieś drobne dodatki do ozdabiania stron. 

Inside I sticked a little envelope from Webster's Pages set - it will be perfect for keeping little embellishments. 

Najbardziej lubię notesy z przekładkami, więc w moim też nie mogło ich zabraknąć. Szczególnie, że takie ładne papiery miałam do wykorzystania :D

I really like notebooks with dividers so it's a must have for mine. Especially when I have such a pretty papers to use ;)


Nie jestem jeszcze pewna, na co przeznaczę ten notes, więc przekładki ozdobiłam bardzo oszczędnie, żeby mieć możliwość dopisania im tytułów.

I'm not sure for what I will use this notebook so I embellished dividers modestly. I want to have a possibility to add titles to them.


Koniecznie dajcie mi znać, jak Wam się podobał mój notes i czy też namiętnie zbieracie notesy :D

Let me know what you think about my notebook ;) Are you guys also notebooks freaks? :D

Materiały // Supplies:
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-Sweetheart/1432http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-Little-Lady/1437http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-Dress-Ups/1431
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-Cutie/1438http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-Playtime/1436http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-My-Girl/1434
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-6-x-12-Stickers-zestaw-naklejek/1429http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Notes-Things-Kraft-Label-Stickers-16-Piece/2046http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Oh-Darling-12-x-12-Paper-Treasured/1433
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Maska-Scrapberrys-Brickwork/2873http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-enamelowych-naklejek-Everyday-3/2987http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Tusz-Chalk-Edger-Vintage-Pink/347
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Life-is-Good/1336http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Naklejki-Strawberry-Fields-Memory-Pockets-Labels/976http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Sprezyna-do-bindowania-22%2C2-mm-biala/154
Miłego dnia!
Have a nice day!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz