poniedziałek, 30 listopada 2015

Choinka // Christmas tree

Witajcie!
Hello!

Jesteście już ogarnięci świąteczną atmosferą? Ja zdecydowanie tak! W tym roku jakoś wyjątkowo nie mogę się doczekać Świąt. Powstało więc świąteczne LO z choinką w roli głównej.
Are you feeling Christmas atmosphere? I definitely am! In this year I especially looking forward to Christmas! So I made a Christmas LO with a Christmas tree!


Tym razem użyłam papierów Piątku Trzynastego - "Świąteczny czas" chodził już za mną od bardzo dawna. No i nie mogłam nie użyć ich najnowszej kolekcji - "Serendipity".
This time I used Piątek Trzynastego papers - I want to use "Christmas time" for a really long time. And I must use the newest collection - "Serendipity".


Choinka oczywiście nie może obyć się bez ozdób - w tej robi naklejki Bella Blvd i cekiny, a także trochę chlapań.
Of course, I cannot leave Christmas tree without decorations, so I used Bella Blvd stickers and sequins and a little bit of splashes. 


Żeby nie było zbyt pusto dodałam trochę wyciętych gałązek. Idealnie pasują do tematyki choinkowej. 
It was empty so I added some branches. They're perfect for LO with Christmas tree. 


I nie mogło zabraknąć mojego ulubieńca z dpCraftowych nowości - filcowego reniferka. Czyż nie jest przeuroczy?
And I must used my favourite item from dpCraft's new products - felt reindeer.  Isn't it adorable?

Materiały // Supplies
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Serendipity%2C-12x12/4567http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-Swiateczny-czas%2C-12x12/4568http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/NAKLEJKI-3D-Z-FILCU-RENIFERY%2C-10-SZT./4643http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Festive-Collection-Pine-Bough/4294http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Christmas-Cheer-Trinkets-Stickers-/4317http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Cekiny-zlote-mix%2C-9-g/4637

http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Fresh-Green/2428http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Cappuccino/2387

Miłego dnia!
Have a nice day!
 

2 komentarze:

  1. Renifer uroczy,a Twoja bardzo świąteczna praca powoduje ,że i ja zabieram się za dekoracje! Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń