środa, 11 listopada 2015

Kicior

Hej!
Hello!

Ostatnio robię zdjęcia tylko Kiciorowi, więc niestety chwilowo nie zapowiada się na zmianę tematyki prac. Ale żeby nie było nudno, tym razem praca bardziej mediowa. 
Lately I took photos only of Kicior, so don't expect another theme of my layouts. But this time LO is more mixed-media. 


Najpierw popsikałam mgiełką przez maskę - zależało mi na nierównym wzorze, poprzeplatanym plamami. Popsikałam też fioletową mgiełką, żeby urozmaicić trochę kolorystykę, a następnie pochlapałam obydwoma mgiełkami po całości.
At first I sprayed mist through the stencil - I want pattern to be uneven mixed with stains. I also sprayed some violet. And then I made splashes using both mists. 


Papiery pod zdjęciem to "True Stories" Shimelle - ta kolekcja ma naprawdę świetne wzory. Aż żałuję, że nie kupiłam dużego padu. Bałam się trochę kolorystyki - tego, ze nie podpasuje mi do zdjęć, ale okazało się, że niepotrzebnie.
Under the photo I used Shimelle "True Stories" collection - it has a really great patterns. I regret that I didn't buy a big pad. I was afraid that colours will not look good with my photos, but I was wrong. 

Nie mogło zabraknąć naklejek - tym razem króluje Bella Blvs i tytułu z alfabetu Crate Paper.
Of course, I used some stickers - this time Bella Blvd. And a title is made from Crate Paper alpha.

Materiały // Supplies
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kesiart-mgielka-32-Pastel-Purple/2517http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kesiart-mgielka-20-Vanilla/2528http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-papierow-15x15-Shimelle-True-Stories/4306
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-4-masek-Brighton-Pier-Hueys-Masks/2054http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Just-Add-Color-Collection-Black-and-White/4150http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-naklejek-Bella-Blvd-Color-Chaos-Trinkets-Stickers/4151
http://www.kolorowyjarmark.pl/pl/p/Notes-Things-Alfabet-Chipboard-/2044

Udanego dnia!
Have a nice day!

5 komentarzy:

  1. Przepiękna praca, bardzo podoba mi się ten mgiełkowy efekt

    Zapraszam http://scrapmaniaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. O,Kochana,Ciebie też chętnie zobaczymy,a nie tylko Kiciora:)))) Rewelacyjne efekty dają te nierówne plamy!

    OdpowiedzUsuń