środa, 4 listopada 2015

Świąteczne kartki / Christmas cards

Witajcie :) 
Wszędzie na blogach pojawiają się już inspiracje świąteczne, dlatego i ja postanowiłam troszkę poszaleć i zrobić coś dla siebie. Oczywiście, gdy tylko zobaczyłam piękne soczyste papiery firmy Scrapberry's z kolekcji "Happy Holiday" od razu wiedziałam, że są idealne do mojego projektu. Wykonałam dwie kartki, na których możecie zobaczyć piękne ozdoby wycięte z wykrojników oraz śliczne Primowe kwiaty, które oczywiście troszkę pobrudziłam mediami :)
Użyłam też wykrojnika Perforated Mesh Secret Treasure Collection który szczególnie przypadł mi do gustu.

Christmas inspirations already appeared on many blogs so I decided to do something by myself too. The moment I saw these colorful papers Scrapberry's from "Happy Holiday" collection I just knew they are ideal for my project.
I made two cards in which you can see some beautiful decorations cut with dies. I also used lovely flowers from Prima which I smudged with some media :)

http://fumi-designs.blogspot.com/

Życzę Wam miłego dnia i do zobaczenia wkrótce:)  
Have a nice day and see you soon :)

Products used:

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Happy-Holiday-Celebration-/2413http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Happy-Holiday-Celebration-/2413http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Happy-Holiday-Accents/2408http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Kolorowa-Laka-06/1524http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Pasek-2-Pierwszy-snieg/919http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Pasek-1-Pierwszy-snieg/918http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Perforated-Mesh-Secret-Treasure-Collection/3999http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Wykrojnik-Festive-Collection-Pine-Bough/4294http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Cappuccino/2387


http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Gruby-papier-ozdobny-Scrapberrys-Fern/2423http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Timeless-Memories-Nostalgia-Kwiaty-papierowe/3262http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Timeless-Memories-Retrospect-Kwiaty-papierowe/3261

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Ayeeda-Paint-gold-glitter/518

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz