czwartek, 5 listopada 2015

Nowości i ogłoszenia

Witajcie Kochani!

W dzisiejszym poście mamy dla Was kilka informacji dotyczących naszego sklepu. Chcemy również pokazać Wam aktualne nowości, które ostatnio pojawiły się na naszych sklepowych półkach. 
Serdecznie zapraszamy do dalszej lektury :)

Po pierwsze od teraz w Kolorowym Jarmarku możecie od razu zapłacić na swoje zakupy. Dzięki opcji przelew natychmiastowy otrzymamy od Was pieniążki na konto zaraz po wykonaniu przez Was przelewu. To umożliwi nam jeszcze szybszą wysyłkę, szczególnie po weekendzie :) Wystarczy przy realizacji zamówienia kliknąć opcję przelew natychmiastowy i wybrać swój bank.

Po drugie wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza craftowa, w której my również weźmiemy udział. Mowa tu o Art in Town, które odbędzie się 21 listopada 2015 roku w Warszawie. Z tej okazji dla wszystkich, którzy chcieliby odebrać swoje zakupy osobiście podczas tego wydarzenia, przygotowałyśmy 12% kupon rabatowy: Art12
Wystarczy wpisać go przy realizacji zamówienia. 
Czas ważności kuponu: do 20 listopada 2015 roku.


W naszym sklepie pojawiła się również nowa kategoria: Ostatnie sztuki. Znajdziecie tam pojedyncze sztuki różnych produktów dostępnych w Kolorowym Jarmarku. Niektóre z nich nie pojawią się ponownie na naszych sklepowych półkach także zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

***
A teraz czas na NOWOŚCI

~ nowe kolekcje papierów z firm: Piątek Trzynastego oraz Craft and You Design
~ ozdobne gałązki idealne do świątecznych projektów:

~ 2 nowe świąteczne foldery do embossingu firmy Marianne Design:
~ Wykrojnik ramki Marianne Design:
oraz 
~ stempel firmy La Blanche idealny do ozdobienia wszelkich prac scrapowych

A tutaj stempel pokazany na pracach Fumiko i Mru z naszego DT:

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do działu z Nowościami

Miłego dnia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz