poniedziałek, 23 maja 2016

Na ulubione przepisy / On favorite recipes

Witajcie!
Tak się złożyło, że widzimy się w poniedziałek, a ja bardzo lubię ten dzień.
Dziś przedstawiam Wam mój przepiśnik na ulubione przepisy, który powstał z papierów ScrapBerry. Kolekcja "I Love Cooking" jest dedykowana do wszelkich prac związanych z jedzeniem i gotowaniem. Znajdziecie też arkusz z mnóstwem grafik do wycięcia, z których można tworzyć zakładki, etykiety na słoiki i co tylko przyjdzie Wam do głowy.
Na okładce umieściłam tekturki kuchenny fartuszek marki Crafty Molly oraz napis Latarni Morskiej, które nie pozostawiają wątpliwości, co do charakteru pracy. Natomiast karty przepiśnika rozdzieliłam przekładkami, które ułatwią odnajdywanie przepisów.

Hello!
As it happened, that we see on Monday, and I really like this day.
Today I present to you my cook book on favorite recipes, which I made from the paper's ScrapBerry. Collection "I Love Cooking" is dedicated to all work related to food and cooking. You will find a sheet with lots of graphics to cut, from which you can create bookmarks, labels on the jars and whatever comes to yours mind.
On the cover I placed cardboard kitchen apron from Crafty Molly and inscription from Latarnia Morska, which leave no doubt as to the nature of work. While the cards of my cook book divided the spacers, which will facilitate finding recipes.


Dzięki za uwagę. Życzę udanego tygodnia!
Thanks for visits. I wish you have a nice week!


Użyłam:
I used:

         

6 komentarzy: