środa, 10 sierpnia 2016

"Boho" Kaisercraft

Hej!
Hello!

Rzadko zdarzają się takie kolekcje, na które czekam z niecierpliwością, aż pokażą się w hurtowni. Taką właśnie była "Boho" firmy Kaisercraft. Totalnie mnie kupili łapaczami snów i piórkami. No i wspaniałą kolorystyką. Skusiłam się na kit sprzedawany w przedsprzedaży, bo jest tam także arkusz naklejek. Ale jeśli ktoś z Was chciałby kupować, to uprzedzam, że w kicie nie ma papierów z elementami do wycinania. Na całe szczęście można je dokupić w sklepie (tak jak resztę papierów z tej kolekcji), bo byłabym mocno niepocieszona.
I'm usually fall in love with collections after them appear in shops. But with Kaisercraft's "Boho" was different. I was so looking forward when it appeared in the wholesale. When I saw these dreamcatchers, feather and gorgeous colours I knew I must have it. I bought kit in our presale, because it also includes stickers sheet. 


Zaczęłam od taga, bo jeszcze trochę onieśmielają mnie te papiery - też tak macie z wymarzonymi kolekcjami? 
My first project is a tag, because I'm little intimidated by this collection - do you also have something like that with your dreamy papers?


Z papierów wycięłam piórka i różę i podkleiłam wszystko kostkami 3D, żeby fajniej wyglądało.
I cut rose and feathers out and sticked on the 3d foam squares.


Dodałam też naklejkę i kilka enamel dotsów. Papiery są tak wzorzyste, że więcej nie trzeba. 
I also added a sticker and some enamel dots. Papers are so patterny, that they don't need anything else.

Materiały // Supplies

http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Wanderer/6052http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Feathers/6055http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Dreamcatcher/6050
http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Wild/6054

Jak Wam się podoba ta kolekcja?
What do you think about this collection?

Miłego dnia!
Have a nice day!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz