piątek, 2 września 2016

Kopertówka na ślub // Envelope card for the wedding

Witajcie!
Hello!

Mam Wam dzisiaj do pokazania coś dla mnie niezwykłego - kartkę na ślub. I to nie zwyczajną, tylko kopertówkę. Jeśli znacie mnie lepiej, to pewnie wiecie, że wszelkie ślubne, komunijne itd. tematy, to zupełnie nie moja bajka. Na szczęście z pomocą przyszła mi kolekcja "Boho" Kaisercraft - ma idealną kolorystykę na jesienny ślub. 
I want to show you something extraordinary for me - wedding card. And not just simple card, but envelope one. If you know me, you must know, that I'm not strong in wedding and familiar topics. But fortunately, I have Kaisercraft collection - "Boho" - it's perfect for autumnly wedding.


Kompozycje kwiatowe nie są moją najmocniejszą stroną, dlatego zamiast zwykłych papierowych kwiatków, wykorzystałam die cut. Prawda, że dobrze się nadaje?
I can't make nice flower compositions, so instead of them I used die cut with flowers. Isn't it look great?


Oczywiście środek nie mógł pozostać pusty, więc ozdobiłam go mocno wzorzystym papierem. 
I can't leave inside of it empty, so I added pattern paper. 


Miejsce na życzenia ozdobiłam serduszkami. 
 I added some hearts in the place for wishes.


Materiały // Supplies:


http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Wanderer/6052http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Dreamcatcher/6050http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Papier-30x30-Boho-Dreams-Wild/6054http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Zestaw-elementow-die-cut-Kaisercraft-Collectables-Boho-Dreams/6155http://kolorowyjarmark.pl/pl/p/Arkusz-naklejek-echo-Park-15x33-cm-Girl-Cousin/6403


Miłego dnia!
Have a nice day!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz